TALLINN

PÄRNU

TARTU

VILJANDI

RAKVERE

KURESSAARE

RASMUS BUSINESS

18 aastat kogemusi

Oleme 2001. asutatud ettevõte, kelle peamine tegevusala on tekstiilikaupade hulgi- ja jaekaubandus. Meie kauplused asuvad Eesti suuremates linnades (Tallinn Narva mnt 7a, Pärnu Port Artur 2, Tartu Lõunakeskus, Viljandi Centrum, Rakvere Kroonikeskus, Kuressaare Ferrumi Kaubanduskeskus). Oleme keskendunud peamiselt erineva vanusegrupi naistepesule. Oleme Lauma Lingerie ainuesindajad Eestis, samuti teeme koostööd teiste tootjatega: Wadima, Milavitsa, Selmark Lingerie, Belarusachka ja Likona.

TALLINN

Tallinna pesupood
Narva mnt 7a
10117 Tallinn
Avatud
E-R 10.00-18.00
L 11.00-16.00
Tel +372 661 6241
info@rasmusb.ee

PÄRNU

Pärnu Port Artur 2
Lauma pesupood
Lai 11 II korrus, 80010 Pärnu
Avatud
E-L 10.00-20.00
P 10.00-18.00
Tel +372 447 8647
parnu@rasmusb.ee

TARTU

Tartu Lõunakeskus
Lauma pesupood
Ringtee 75-1 I korrus
50501 Tartu
Avatud
E-P 10.00-21.00
Tel +372 730 4407
tartu@rasmusb.ee

VILJANDI


Viljandi Centrum

Lauma pesupood
Tallinna 24, 71008 Viljandi
Avatud
E-R 09.00-19.00
L 09.00-17.00
P 10.00-15.00
Tel +372 434 5064
viljandi@rasmusb.ee

RAKVERE


Rakvere Kroonikeskus

Lauma pesupood
Ferdinand Gustav Adoffi 11
44310 Rakvere
Avatud
E-R 10.00-19.00
L 10.00-15.00
Tel +372 323 2445
rakvere@rasmusb.ee

KURESSAARE


Kuressaare Ferrumi

Kaubanduskeskus
Lauma pesupood, Tallinna 8 II korrus
93819 Kuressaare
Avatud
E-R 9.00-19.00
L 9.00-16.00
Tel +372 454 5200
kuressaare@rasmusb.ee

RASMUS BUSINESS OÜ

Aadress Narva mnt 7a, 10117, Tallinn | Registrikood 10764477 | KMKR EE100846986

JUHATUSE LIIGE

Neeme Roosimägi
+372 661 6241 | +372 506 7634
neeme.roosimagi@rasmusb.ee

SEKRETÄR

+372 661 6241
+372 661 6217
info@rasmusb.ee

RAAMATUPIDAJA

Margot Lomp
+372 508 8133
margot@margol.ee

TURUNDUSJUHT

Iris Palvar
+372 518 7383
iris.palvar@rasmusb.ee

OSTUJUHT

Irina Mikvere
+372 323 2455
info@rasmusb.ee
rakvere@rasmusb.ee

MÜÜGIJUHT

Elfrida Mägi
+372 661 6241
info@rasmusb.ee

Jälgi meid Facebookis!